Sponzorství


Nabízím čajovým prodejcům, dovozcům i jednotlivcům možnost podpořit rozrůstání této webové stránky. Vzhledem k tomu, že se čaji, degustacím, fotografování atd. věnuji pouze zájmově, chybí čas a prostředky (byt už je pořízený - ale v dnešní době to bez úvěru nejde) pro ještě kvalitnější referenci jednotlivých čajů. Přijímám jakoukoliv pomoc, ať už písemnou ve formě Vašich zkušeností (rád si přečtu Vaše zkušenosti, zážitky a poznatky - tím získám nové informace), tak zasláním čajových vzorků, nádobí, pomůcek a dekorací. Finanční pomoc nemohu žádat, nemám na to povahu a řídím se zásadou: "Co si sám nevydělám, to není férově získáno."

- Nejvíce nyní ocením vzorky: japonských čajů, korejských čajů, nečajů a nepálských čajů.
- Z nádobí pak nejvíce zužitkuji testery, možno i používané, dále pak jakékoliv dekorace pro naaranžování pozadí fotografií.

Co nabízím na oplátku?
- Na požádání rád zhodnotím a nafotím nezávisle Vaše čaje a přidám jejich pravdivé hodnocení na tyto webové stránky. Předem musím zdůraznit, že dar, nebo pomoc neovlivní mou nezávislost, proto vždy počítejte s objektivním popisem (a nepovažujte mě tímto za nevděčného, jsem čestný).

- Na požádání Vám předám fotografie v původním vysokém rozlišení, které můžete publikovat na svém webu.

- Odkaz na Váš e-shop, firemní nebo osobní stránky vložím do levého panelu odkazy (zpětný odkaz = lepší vyhledání Vašeho webu).

- Seriózní prodejce po kladné zkušenosti přidám do sekce "Čajové obchody".
Pomoc můžete zprostředkovat i vložením tohoto banneru na své stránky.


 
Design downloaded from free website templates.
Pro účinné spalování tuků L-carnitin Fitness